:: novinky ::

18.9.2013

Fotky z MČR

Děkujeme všem fotografům jež zdokumentovali naší vrcholnou akci

 

9.9.2013

Tisková zpráva a fotografie pro media

Byla vložena tisková zpráva a fotografie volně použitelné v mediích.

3.9.2013

Výsledky online

Výsledky budete moci sledovat online prostřednictvím Google Drive

28.8.2013

TISKOVÁ ZPRÁVA

7. mistrovství České republiky v dogfrisbee s mezinárodní účastí

Česká republika byla letos na mistrovství Evropy v dogfrisbee vyhodnocená jako nejúspěšnější země. Kde jinde v Evropě proto můžete, vidět nejlepší výkony v tomto sportu, než právě na mistrovství České republiky?

Již 7. mistrovství České republiky v dogfrisbee se uskuteční 6.- 8.9.2013 v Nymburku na městském stadionu u hokejové haly. Utká se zde 25 nejlepších týmů, které se kvalifikovaly v průběhu letošní sezony.

Díky tomu, že kvalifikační závody jsou již pravidelně mezinárodní, přivítáme zde také týmy z Polska, Itálie a Slovenska. O titul Mistra ČR se bude bojovat ve 3 disciplínách: Freestyle (sestava na hudbu), Quadruped (hod na dálku) a Super Pro Toss&Fetch (rychlé aportování frisbee).

V pátek budou v Quadrupedu mužů měřit své síly týmy s čerstvým držitelem evropského rekordu Jirkou Piskořem, v ženách se světovou rekordmankou Luckou Schönovou. Ta je zároveň i Mistryní světa 2011 v disciplíně Super Pro Toss&Fetch, která proběhne v sobotu.

Nejprestižnější disciplínou a tudíž i titul Mistra republiky je bezesporu Freestyle. Obhájí v neděli svojí loňskou výhru Ania Radomska z Polska nebo ji porazí Alena Smolíková, Mistryně Evropy z r. 2011? Horkým favoritem je také Pavel Kos - letos nejúspěšnější Evropan v kategorii freestyle, který směle konkuruje nejlepším týmům světa z Japonska. Kdo však vyhraje titul letos není vůbec jasné. Všechny kvalifikované týmy jsou zkušené a jejich úspěchy by zabraly hodně místa. O tom nejlepším rozhodne mezinárodní porota složená z rozhodčích z ČR, Slovenska a Polska.

Součástí 7. MČR v dogfrisbee bude i doprovodný program s ukázkami dalších psích aktivit - tanec se psem předvede Alena Smolíková, uvidíte paralelní závod v agility a psích spřeženích, které budou vozit také děti, ukázku pasení ovcí a služebního výcviku psů. Aktivně se mohou děti zapojit do programu při soutěži s diskem v hodu na cíl nebo ve stále populárnějším Kanjamu. Pro děti si také připravilo zábavné vystoupení divadlo Krabice Teplice.

Vstup pro diváky je ZDARMA.

Dogfrisbee je sport, který se v USA hraje již 40 let. Existují různé disciplíny, jejichž základem je házení disku (frisbee), které chytá pes. Tento sport se stal postupně populárním po celé Evropě. Historie dogfrisbee v ČR se píše teprve od roku 2006. I za tak krátkou dobu se kvalita českých týmů dostala na světovou úroveň.

 

Mistrovství ČR v dogfrisbee 2013

6.- 8.9.2013

Městský stadion Nymburk ("Hasičák")

Podrobný program najdete na: www.dogfrisbee.cz

Pořadatelé: DiscDog klub ČR o.s

Partneři akce: Purina Dog Chow, Super Zoo, časopis Psí sporty, DogShop.cz, WC servis, Green dog, HAINZ, Exo Eko, Aptus, Zero DC, Tamer a Český kynologický svaz

Info: www.dogfrisbee.cz, www.discdog.cz

Kontakt: Marek Lehuta, +420 774 882 712, malpelo@centrum.cz;

 

Tisková zpráva a plakát ke stažené ZDE

21.8.2013

Noví partneři akce

S radostí oznamujeme navázání spolupráce s fa. Exo-Eko, která nabízí ve svém e-shopu bohatý sortiment krmiv a chovatelských potřeb předních světových výrobců. Zároveň je také exkluzivním dodavatelem zn. Green Dog zabývající se bezpečnou přepravou psů.

 

Green dog

Green dog - Systém pro bezpečnou přepravu psa v autě GreenDog outdoor dog's gear

Exo Eko

Exo Eko - váš dodavatel chovatelských potřeb

16.8.2013

Aktualizace

Doplněny informace o ubytování

Vloženy propozice a spuštěna online registrace na turnaj KanJam

Vloženy propozice a spuštěna online registrace na doprovodných soutěží

Vloženo info o startovném MČR

Soutěž družstev při MČR

6.8.2013

Jednadvacítka je kompletní

Po ÚPF máme kompletní seznam kvalifikovaných týmů. Zbývá už jen poslední šance a případně divoká karta...

Kompletní je seznam kvalifikovaných týmů na SMD...

18.7.2013

Další kvalifikované týmy po BPD

Už známe 16 účastníků v kategorii Open a 22 v Super Pro TF!!! Seznam kvalifikovaných týmů ZDE...

Poslední šanci se kvalifikovat máte na nadcházejících akcích: Memoriál Jindry Pecháčka (SPTF and Quad) a Ústecký psí festival (Freestyle and SPTF)

12.6.2013

Další kvalifikované týmy na MČR

Máme za sebou druhou freestylovou soutěž FFFF a tak se nám rozrostl seznam kvalifikovaných týmů.

10.5.2013

Další kvalifikované týmy na MČR

Máme za sebou první freestylovou soutěž KDDF a tak se nám rozrostl seznam kvalifikovaných týmů.

18.4.2013

KDDF 2013

...a je to konečně tady. První Freestylová soutěž - KDDF proběhne již tradičně první květnový víkend (4.-5.5. 2013) v Tovačově. Kromě toho, že se zde můžete kvalifikovat na MČR v kategoriích FS a SMD, je tato akce i kvalifikační pro letošní MS v USA.

18.4.2013

Další kvalifikované týmy na MČR

Máme za sebou další soutěž Fitmin DDFW a opět se nám rozrostl seznam kvalifikovaných týmů.
Posíláme velikou gratulaci Jirkovi Šnýdrovi s Abby, který se na této akci kvalifikoval v Quadrupedu exceletním hodem v délce 88 m. Už jsme pro MČR pro tuto discíplínu zabezpečili alternativní plac na místním letišti v délce 200 m, tak snad to bude Jirkovi stačit :-)

Video rekordního hodu ZDE

7.4.2013

FITMIN  DiscDog Fun Weekend

FITMINJiž další víkend  13.-14.4. se můžete těšit na konečně první jarní distanční závody FITMIN  DiscDog Fun Weekend. Meterologové slibují  krásných 15C, tak odhoďte šály, rukavice a hurá na závody... A nezapomeňte se přihlásit.

 

7.4.2013

DiscDog CZ na ForPets

ForPetsDiscDog klub ČR bude i letos prezentovat svoji činnost na veletrhu ForPets. Přijďte nás navštívit, kouknout na ukázky a poradit se se zkušenými hráči.

Elektronická vstupenka pro naše hosty.

7.4.2013

Další kvalifikované týmy na MČR

Máme  další kvalifikované týmy v disciplínách Qudruped a SMD ze soutěže 1. Morava  DiscDog Distance, která proběhla minulý víkend v Tovačově.

7.4.2013

Další kvalifikované týmy na MČR + DiscDog CZ na ForPets + FITMIN  DiscDog Fun Weekend

Máme  další kvalifikované týmy v disciplínách Qudruped a SMD ze soutěže 1. Morava  DiscDog Distance, která proběhla minulý víkend v Tovačově.

 

DiscDog klub ČR bude i letos prezentovat svoji činnost na veletrhu ForPets. Přijďte nás navštívit, kouknout na ukázky a poradit se se zkušenými hráči.

Elektronická vstupenka pro naše hosty.

 

Již další víkend  13.-14.4. se můžete těšit na konečně první jarní distanční závody FITMIN  DiscDog Fun Weekend. Meterologové slibují  krásných 15C, tak odhoďte šály, rukavice a hurá na závody... A nezapomeňte se přihlásit.

 

26.3.2013

Další kvalifikované týmy na MČR

Po první pohárové soutěží Welcome Summer DDFW se nám začaly pěkně plnit tabulky kvalifikovaných týmů. Gratulujeme!

26.3.2013

Další kvalifikované týmy na MČR

Po první pohárové soutěží Welcome Summer DDFW se nám začaly pěkně plnit tabulky kvalifikovaných týmů. Gratulujeme!

20.3.2013

Nový partner MČR

WC servisDalším partnerem MČR se stala firma WC servis z Nymburka. Tato firma se zabývá pronájmem mobilních toalet pro zajištění hygieny při práci,sportu či kulturních a společenských akcích.
Pro nás zdarma zabezpečuje plný servis jak pro závodníky tak pro nemalý stále narůstající počet diváků našeho podniku. Zkrátka opět nepřijdou ani ostatní pořadatelé dogfrisbee soutěží po celé ČR. Náš partner pro případné zájemce o využití jeho služeb připravil bezkonkurenční exkluzivní nabídku platnou již při pronájmu jednoho kusu . Pro zaslání nabídky kontaktuje Marka Lehutu

6.3.2013

První kvalifikované týmy na MČR

Máme první dva týmy kvalifikované na MČR ze soutěže „O frisbee dědy Mráze“ v kategorii Super Minidistance. Jsou to Filip Šimera s Viktorkou a Míša Andrová s Anakim. Posíláme velkou gratulaci a těšíme se 6. -8. 9. 2013 v Nymburce

Další kvalifikační soutěž a zároveň první akce Dog Chow DiscDog Cup 2013 je Welcome Summer DDFW. Kvalifikovat se zde můžete v kategoriích Super Minidistance a Quadruped. Tak se nezapomeňte včas přihlásit :)

6.3.2013

Hainz - nový partner DiscDog klubu ČR

HAINZS radostí oznamujeme navázání partnerské  spolupráce s firmou Hainz. Tato firma se stala exkluzivním dodavatelem pohárů a oblečení  pro Mistrovství ČR v dogfrisbee a Dog Chow DiscDog Cup.

Z vlastní zkušenosti můžu jen doporučit. Jsou rychlí, jejich výrobky jsou vždy v té nejvyšší kvalitě a hlavně mají vždy nejlepší ceny na trhu v ČR. 

Pro všechny pořadatelé oficiálních dogfrisbee soutěží DiscDog klubu ČR je navíc sjednána VIP sleva. Pro více informací kontaktujte Marka Lehutu

24.2.2013

7. mistrovství ČR v dogfrisbee je otevřené pro české i zahraniční týmy, které rádi uvítáme na naší největší dogfrisbee párty. Podmínkou je pouze kvalifikace na některé z českých dogfrisbee soutěží.
Titul Mistr ČR bude již tradičně zadáván v královské kategorii Freestyle, novinkou jsou pak tituly v disciplínách Quadruped a Super Minidistance.

 

design by GuRu

organized by DiscDog.CZ

under USDDN